Тобто, конфігурації взаємовідносин між головними країнами світу. Через те, що США перестають бути єдиним центром світу, змінюються і світові відносини. Українська війна стала каталізатором цих змін. Могла б не стати, якщо б була самостійна. А була б самостійна, якщо б влада була не олігархічна, а проукраїнська. А влада була б неолігархічна, якщо б критична маса дебілів, яких "політика не цікавить", була б меншою, ніж виявилась насправді! Але це вже констатація факту.

Геополітичні зміни прямо зараз активно оформлюються. На Росії узгодили нову концепцію зовнішньої політики. Вона довга, але має чіткі вектори:

* США – ворог.
* Європа – не ворог, але під впливом США.
* Росія рухається в сторону Китаю та Індії.
* Росія – провідник "культурно-цивилизационной общности - Русского мира". Що визначає її такою, яка має "особое положение самобытного государства-цивилизации".

Що це все значить, чому це з'явилось саме зараз, як це впливає на нас? Чому саме зараз?

Бо в геополітичний процес включився Китай. І зараз європейці по черзі їздять в гості до дядечка Сі, якщо, звичайно, той їх запросить. ЄС говорить, що Китай їм не ворог, але якщо не перейде червоні лінії по Україні (постачання китайської зброї до РФ). У таких умовах якщо Росія вже знаходиться під впливом Китаю, то вона має задекларувати, що також не є ворогом для Європи. Звичайно, якщо Європа буде "поважати Росію".

Можна сказати, що нова російська концепція зовнішньої політики є елементом фіксації нового світопорядку. Де є два полюси: США та Китай. Хоча самі ці полюси один без одного не можуть поки нормально розвиватись.

Поки ці процеси не будуть завершені – війна в Україні буде продовжуватись. На жаль, Україна втратила суб'єктність (самостійність) і може займати лише позицію глядача. За все це платить український народ. Ми маємо цю ганьбу запам'ятати і мати чітку мету: побудову нової, потужної держави – Великої України.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ