Угорщина і протидіє антиросійським санкціям, і зброю не дає, і погрожує Україні блокуванням вступу до ЄС і НАТО через українських угорців на Закарпатті. Вона постійно пропонує мир. Звинувачує у війні США.

"Те, що Угорщина пропонує мирні переговори, не означає, що після них Росії залишаться нині підконтрольні території, — сказав два дні тому міністр МЗС Угорщини Петер Сійярто в інтерв'ю Associated Press. "Коли війна припиниться і розпочнуться мирні переговори, зовсім не обов'язково, що межі будуть там, де проходить лінія фронту. Ми знаємо це і з нашої власної історії... Припинення вогню має настати зараз", — сказав він.

Це щось схоже на китайський мирний план.

Угорщина – союзник Путіна?

Два тижні тому Прем'єр Угорщини Орбан заявив, що його країні, вірогідно, доведеться переглянути стосунки з РФ у зв'язку зі зміною геополітичної реальності. "Минуле ніколи не змінювалось. Угорщина завжди була проти Росії", — сказав він.

І це правда.

Угорщина завжди вважала Росію ворогом, і ніколи не було інакше! І зараз так є. І в Першій і Другій світовій війні Угорщина разом із німцями воювала проти Росії. Угорщина вважає час від 1945 року і до розвалу СРСР російською окупацією.

Вона точно не є другом Росії. Але і не є другом України чи інших сусідніх країн.

Дії Угорщини – приклад використання поточної ситуації у власних інтересах. І цьому нам треба вчитись.

Ніхто не тиранить українських угорців на Закарпатті. Всі претензії до нас тут надумані. Але ж мадяри знають, що Угорщина піднімає угорське питання в Україні. Навіть у часи СРСР на Закарпатті були назви окремих населених пунктів написані угорською мовою.

Питання. Хтось пам'ятає, коли останній раз, наприклад, Україна перекривала газопровід з Росії до ЄС через те, наприклад, що в Курській, Воронезькій, Білгородській областях чи на Кубані немає українських шкіл, бібліотек чи українських вказівників на дорогах? Хоч раз було за тридцять років незалежності? А може хтось скаже, що все одно це нічого не дасть? Дасть! Всі українці зразу побачать, що у них є Батьківщина. Яка про них думає. І рано чи пізно ми об’єднаємось разом із територіями!

Так що робити з Угорщиною? ВЧИТИСЯ у неї!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ