Колишній президент Росії Медведєв бореться за вакантне, після Жириновського, місце головного маргінала РФ. Періодично видає різні епатажні речі. Над якими потім сміється весь світ.

Але він був раніше, діючим президентом Росії, і її прем'єром, а зараз є заступником голови Ради Безпеки РФ. Тобто він точно має і всю інформацію, і розуміння поточних світових процесів. Бажання стати головним політичним балаболом Росії в поєднанні із найвищою обізнаністю робить його вислови корисними для розуміння того, що в головах людей у Кремлі робиться. Бо від цього залежить і наше буття.

Щойно він видав чергові свої думки:

- "Россия не могла допустить того, чтобы Украина вступила в НАТО и под этим зонтиком начала против нее широкомасштабную операцию".

- "Украина, если рассуждать объективно, является частью России, хотя в силу геополитических и исторических причин единый русский народ был разделен искусственными границами".

І перше і друге – брехня.

Зараз Фінляндія і Швеція мандрують в бік НАТО. Але всі спокійні. Ніхто не очікує ніякої нової "спецоперації" РФ. Тобто причина "вступ України в НАТО" є лише надуманим приводом, який не має реального підґрунтя. Реальну причину ніхто не афішує. Яка вона? Це питання поки відкрите.

"Единого русского народа" - НЕМАЄ! І ніколи не було! Є багато різних народів, які в більшій чи меншій мірі розмовляють російською мовою. І є бажання всіх, хто розмовляє російською, приписати до надуманого руського миру. Це і є ідеєю фікс Кремля. Ідея вірна і не нова. Американці, наприклад, це у себе успішно зробили.

Але головним чинником формування єдиної політичної нації – є успішна економічна діяльність. Росія цього так і не змогла досягти за цілі століття. І замість економічного методу об’єднання використовує силовий. Таке завдання – провальне. Шлюб, до якого наречені вступають через примус, – слабкий і нетривалий. І продовження такої політики свідчить, що РФ впевнено рухається до свого логічного кінця – розпаду, може не швидкого, але гарантованого.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ