Сполучені Штати є головним бенефіціаром війни в Україні. Про це ми говорили завжди. Напад Росії на Україну став для них подарунком долі. За рахунок цієї війни вони повирішували і продовжують вирішувати велику кількість власних питань.

І в першу чергу за допомогою енергетичних санкцій проти Росії. Так, вони вивели Європу з під енергетичної залежності від тандему Німеччина-Росія. Що дозволило поновити американський вплив на ЄС, який поступово втрачався і переходив до Німеччини.

Але США не просто поновлює свій вплив, а ще і перетворюються на потужного постачальника скрапленого газу.

Видання Financial Times видало публікацію, в якій розповідає, що США мають намір стати найбільшим у світі експортером скрапленого газу.

Наприклад, Компанія Venture Global LNG оголосила, що ухвалила остаточне рішення продовжити другу фазу величезного проєкту з експорту скрапленого природного газу в Луїзіані.
Вартість проєкту біля 21 млрд. дол.

Всі бачать, що за весь час війни США проводять лінію дозованого постачання зброї. Тобто робиться так, щоб у України не було вирішальної переваги. Хоча про вирішальну перевагу нам всі розповідають з минулого літа.

Украіна продовжує використовуватись іншими як інструмент у вирішенні власних задач. Це і називається втратою суб'єктності, про яку так часто говорять останнім часом. Втрата суб'єктності має і іншу назву - втрата незалежності, це синоніми.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ