«Сказано понятно, стелит красиво и грамотно. Хотелось бы его послушать, когда он будет у власти! Зеленского тоже за красивые слова выбрали»...

Такий коментар ми отримали на відео (бесіда Твердохліба з Себестьяновичем) по темі побудови Великої України. Відео легко знайти, якщо в Ютубі в пошуку набрати «Велика Україна». Воно буде на перших позиціях.

Це типовий коментар людини, яка чекає, що прийде якась влада і щось зробить для неї. Яка думає, що влада цій людині щось має зробити!

Питання: чому влада має щось робити людині? Хто таке придумав і чому наївні громадяни думають, що саме так і має бути? Чому якісь люди, які у владі, мають щось позитивне робити для інших людей, які не у владі і які сидять, нічого не роблять і тільки слухають, що їм влада скаже? А потім ці наївні громадяни скаржаться, що не вірять тим, хто щось розповідає, особливо перед черговими виборами. А ще ці наївні громадяни чекають, чи дійсно будуть ті чи інші балакунці робити після приходу до влади те, що набалакали до приходу до влади.

Питання віри у владу чи невіри — це рабська психологія. Можливо, в церкві і треба вірити, але в державному управлінні - ні. Громадянин має або підтримувати дії влади, або боротись і впливати на владу так, як необхідно, щоб вона діяла. Або боротись за зміну на іншу владу, яку він підтримує. Але точно не сидіти і вірити комусь чи ні. Громадянин, якщо він громадянин, має ставати сам владою, її частиною, а не оцінювачем дій когось і критиканом.

Наша організація просуває в суспільство громадянську ідеологію. Ось її принципи.

Кожний громадянин має вибрати для себе один з чотирьох варіантів поведінки у своєму житті:

  1. Приєднатись до діючої якоїсь громадянської організації (по аналогу "Поступу") і разом з нею розбудовувати Україну.
  2. Створити свою власну організацію і почати діяти щодо розбудови України.
  3. Діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається як неадекватність.
  4. Нічого не робити, бути соціальним дроном.

Вірити чи не вірити якомусь політику чи партії і сподіватись на те, що вони щось гарне зроблять для країни, може тільки людина, яка знаходиться на четвертій позиції.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ