Кабмін хоче підвищити тарифи на електроенергію в чотири рази. Про це заявив прем’єр-міністр Шмигаль. Каже, що росіяни знищити 40-50% нашої енергоспроможності і її треба поновлювати. Замість реформ влада знову перекладає проблеми на населення. І при цьому прикривається війною.

Очевидно, що підвищення ціни на електрику призведе до ще більшого зубожіння населення.

Очевидно, що збільшення тарифу для бізнесу (яке теж буде) призведе до ще більшого його закриття. Зросте вартість товарів та послуг.

Очевидно і те, що уряд замість реформ просто піднімає ціни, продовжує знищувати і так недолугу економіку.

На Заході теж енергія дорога. Але і доходи там вищі. Бо економіка працює. Бо влада там займається економікою, а не на життя скаржиться всім і кожному. Це очевидні речі. Навіщо знову казати всім про ці очевидні речі? Хіба про таке цікаво знову читати?

Чи ми маємо повторювати риторику української влади, яка кожен день жаліється, що Росія знову десь ударила, когось вбила і за все це неодмінно заплатить! Жалітися замість вживання реальних дій з розвитку країни! Війна стала частиною нашого життя. І в таких умовах країна має ЕФЕКТИВНО розвиватись, а не продовжувати чекати допомоги Заходу.

Який сенс нам знову розповідати про банальні речі, про необхідність реформ?

Ось, подивіться коментар на один з наших матеріалів, де ми вкотре піднімаємо питання реформ. Причому пише це, за нашими даними, нетупа людина.

".. треба робити реформи постійно (а навіщо? Наприклад у тій же Франції конституція зі змінами ще наполеонівська, а у Штатах такі закони, щоб дозволялося виконувати пункти конституції), треба робити як треба, а як не треба – робити не треба".

І це каже нібито розумна людина!

Тобто розумна людина не може зрозуміти, що реформи робить не Конституція і не закони, а люди, які у ВЛАДІ! Реформи - це конкретні дії. Хтось бачив, щоб якесь підприємство успішно розвивалось тільки тому, що там гарно виписаний його Статут? Успіх бідь-якого підприємства – це заслуга його менеджменту!

Як виявляється, повторення мантри "реформи, реформи, реформи" поки що навіть до розумних не сильно доходить. Але без цього не буде ніякого тиску на олігархічну владу, яка як не збиралась, так і не збирається займатись розвитком країни!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ