«Соросята» собі заняття знайшли. Моніторять процес виконання Україною низки вимог та рекомендацій, які потрібно виконати для подальшого просування до членства в ЄС. Хто забув, «соросята» – це умовна назва різних діячів, які себе називають громадськими активістами. А насправді відпрацьовують західні гранти.

От вони зайнялися моніторингом того, як же Україна просувається у сфері реформ, щоб виконати вимоги ЄС щодо вступу.

Ось результат їх оцінки прогресу України за сім місяців.

"Оцінки експертів (за 10-бальною шкалою):
• Реформа Конституційного Суду – 2 бали (було 3 бали).
• Реформа ВРП (Вища Рада Правосуддя) та ВККС (Вища Кваліфікаційна Комісія Суддів) – 7 балів (було 6 балів).
• Антикорупція: САП (Спеціалізована Антикорупційна прокуратура) та НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) – 7 балів (було 6 балів).
• Боротьба з відмиванням коштів – 6 балів (було 5 балів).
• Антиолігархічна реформа – 2 бали (оцінка не змінилась).
• Законодавство про медіа – 9 балів (було 6 балів).
• Законодавство про нацменшини – 8 балів (було 5 балів)".

Щоб оцінити цю роботу поважних громадських активістів, можна глянути на показник по антикорупції. Де Україна сильно посунулась вперед - на 1 бал. І до повного ідеалу (10 балів) залишилось трохи, трохи. І тоді все, не буде в нас корупції!

Ми два дні тому в Спротиві за 6 березня демонстрували титанічну роботу влади по створенню програми боротьби із корупцією.

Але громадяни України хочуть бачити не програму із 1700 пунктів на 308 сторінках. Та просування на один бал в якихось надуманих рейтингах!

Громадяни України хочуть і вимагають негайної боротьби із корупцією. Негайного звільнення всіх корупціонерів з посад і негайного їх запроторення за грати.

Ось чому працю соросят мало хто цінує. А ще хтось із цих соросят дивується, чому так.

Бо так! Громадяни України не такі вже й тупі, щоб не розібратись, де реальні справи, а де діяльність по мороченню голови іншим! Краще б ці гранти на потреби ЗСУ передали, ніж на всяку дурню витрачати!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ