На Росії видали чергові результати опитування аналітичного центру «Левада – Центр». Підтримка дій ЗС РФ в Україні залишається високою.

У питанні про мирні переговори суспільство розділилося практично порівну: 50% виступає за переговори, 43% - за продовження військових дій. Однозначною підтримкою користується тільки ідея обміну військовополоненими. Негайне припинення вогню підтримують половина опитаних. Повернення Україні територій або членство країни в НАТО більшість опитаних вважають неприпустимим. Головними цілями "спецоперації" респонденти називають захист російських кордонів і захист російськомовного населення Донбасу.

Особисто підтримують дії збройних сил РФ 48%. Стільки ж було і рівно рік назад – в лютому 2022 року. Тобто рівень підтримки громадян Росії війни в Україні НЕ ЗНИЗИВСЯ!

Найбільший рівень підтримки дій російських збройних сил в Україні характерний для тих, хто довіряє ТБ як основному джерелу новин і хто схвалює діяльність Путіна (по 86%), а також для опитаних віком 55 років і старших (86%).

На питання, для чого РФ почала війну, 19% не змогли відповісти. 30% вважають, що для того, щоб Україна не напала на Росію. 27% – щоб захистити мешканців ЛДНР. 12% – щоб позбавитись націоналістів, бандерівців та фашистів. Лише 9% вважають за мету – недопущення вступу України в НАТО. А також лише 9% – щоб забрати українську територію.

Бачимо, що основна ідея у росіянського піплу щодо війни лежить у сфері безпеки. Вони там всі гуртом вважають Україну для себе небезпекою. Правильно вважають, після того, що накоїли.

Висновок простий. Нашпиговані вони там ідеологією чи ні, але для України – російський народ ВОРОГ! Навіть нацисти вкладали в голови своєму піплу, що ворог не населення СРСР, а його «жидо-комуністична» верхівка. На Росії пішли далі, ніж фашисти. Рашизм – це не просто новий термін. Він абсолютно адекватний і надалі буде собою означати абсолютний ступінь шовінізму!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ