І знову про НАТО. Україну не збираються приймати до НАТО – оголосили публічно. Назвавши вступ – «віддаленою перспективою». Хоча про те, що буде такий результат, було зрозуміло давно. Але багато наївних громадян чесно вірили базіканням різних політиків, що Україну «ось-ось в НАТО візьмуть».

Україна для НАТО потрібна як буфер, як захисна територія проти Росії. Яка буде брати на себе можливі російські напади на Європу. А для цього не потрібно Україну брати до НАТО. Для цього потрібно давати Україні зброю та підтримувати проамериканську орієнтацію. Тобто, без якихось зобов’язань перед Україною можна отримати від України реальну військову протидію Росії. Що зараз і відбувається.

Питання, гарно це чи ні?

Однозначно – так! Це гарно! Бо дає перспективу розвитку України.

Якщо б Україна вступила до НАТО, то за стандартами цієї організації на армію мала би витрачати біля 2% від ВВП. А при нашій розваленій економіці це – великий тягар. Але ці гроші ми мали б витрачати зі свого недолугого бюджету.

А якщо Україна не буде в НАТО, то все одно ці кошти треба витрачати. Але давати зброю можуть і БУДУТЬ безкоштовно. Як зараз дають. Бо ці гроші не для України, а для боротьби проти Росії в інтересах Заходу. Просто так співпало, що натівська боротьба проти Росії одночасно стала і боротьбою за незалежність України. А співпало це не просто так. А через недолугість кремлівської політики щодо України. Вони примудрилися з 2014 року перетворити свого доброго і спокійного сусіда на непримиримого ворога НАЗАВЖДИ!

Тому зброю нам давати будуть, а от воювати за нас не будуть. А якщо б ми були в НАТО, то також би за нас ніхто б не воював. Але більшу частину зброї ми мали б формувати за власний рахунок.

А перспектива для України в позаблоковому статусі – саме в її незалежності. Тобто ми можемо самостійно розвиватись так, як хочемо і потрібно нам. Для цього потрібно лише, щоб українська влада була проукраїнською, а не олігархічною.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ