"Члени НАТО раніше домовилися, що Україна стане членом альянсу. Водночас це віддалена перспектива. Що зараз важливо — це забезпечення, щоб зберегти Україну як суверенну та незалежну державу, тому ми маємо підтримувати Україну", — сказав Столтенберг.

Нова система оборони потрібна для того, щоб Росія не розпочала знову агресію після закінчення війни, адже спільні кордони нікуди не подінуться. Гарантії безпеки у цьому питанні є дуже важливими.

Нарешті НАТО публічно заявило що нас там не чекають.
Раніше про це натякали. Тепер прямо сказали.

Питання: чому Україну не беруть до НАТО?

Легше відповісти на питання, а навіщо країнам НАТО Україна у них в союзі?

Щоб мати постійні проблеми із Росією? Чи може хтось думає, що Росія заспокоїться? Україна для РФ — те, що робить її європейською. Без України вона буде просто азійською країною.
Без європейської перспективи. Хоче цього хтось чи не хоче, але росіяни не зможуть заспокоїтись. І заспокоїти їх надовго не вийде. Ми маємо перспективу жити постійно з ворогом-сусідом. Який може перетворитись на не ворога тільки в одному з двох випадків: коли повністю поглине Україну, АБО РОСІЯ, ЯК ДЕРЖАВА, ПЕРЕСТАНЕ ІСНУВАТИ.

Це розуміють всі і розуміли всі. Тільки брехали і продовжують брехати про перспективи вступу України до НАТО. Якщо колись таке і трапиться, то це буде означати тільки те, що саме НАТО повністю деградувало.

На зараз, як і раніше, Україна цікавить НАТО і США тільки як буферна зона між Росією (Азією) та Європою (Західним цивілізованим світом), як щит. Як країна, яка буде перша приймати наслідки неадекватних рішень Росії, приймати збройні удари на себе.

Членство України в НАТО зараз є ще більш примарним, ніж до 2014 року. А от союз України з НАТО в рамках всеосяжного договору вигідний в першу чергу НАТО. Вони будуть нам відправляти все більше зброї, якою ми будемо захищати їх і надалі від РФ.

Це що, комусь не було ясно раніше? А може комусь і досі не ясно?

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ