А так виглядає цинізм та знущання влади над власним народом. "Сьогодні в Україні немає системної корупції. Поодинокі прояви корупції - я наголошую на слові "поодинокі" - не толеруються, з ними негайно борються", - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

А ще додав, що реакція влади та правоохоронців - це оперативне затримання та відсторонення підозрюваних у зловживаннях. Це свідчить про зміну підходу України до боротьби з корупцією.

Все це шановний пан Прем'єр повідомив недавно, коли давав німецькому тижневику Focus інтерв'ю.

Мабуть, не треба нікому доводити, що наш Прем'єр або не володіє ситуацією в країні, або просто бреше. Крім того, цю брехню чи некомпетентність ще й іноземцям розповідає.

Боротьбою з корупцією в Україні НІКОЛИ і НІХТО не займався. Всі є свідками того, як багатіють чиновники. Як багатіли раніше, так і багатіють зараз. Судді, прокурори, керівництво поліції тощо.

Ясно, що пану Шмигалю щось треба казати про корупцію, бо запитують.

То скажи правду! Скажи, що так, ця проблема ще є. Вона нікуди не ділася. Вона тридцять років накопичувалась. Але ми вже почали з нею боротись! Можна ж так збрехати?! Скажи, що всі бачать, що ми показово почали арештовувати різних посадовців. Це факт. Якщо вже брехати, то хоч розумно!

Системною боротьба з корупцією стане тільки тоді, коли у нас в тюрмах не буде вистачати фізично місць, які мають заполонити корупціонери. І метод боротьби простий: покажи, які в тебе доходи і майно та витрати. І якщо витрати не співпадають з доходами або не можеш пояснити та підтвердити, звідки те чи інше майно, – все! Вперед на 20 років за грати. А якщо, наприклад, знайдеться якесь авто чи будинок дорогий, записаний на маму пенсіонерку, то і маму пенсіонерку - туди ж! І нехай подякують, що помандрують за грати, а не на шибеницю! Ось що значить "не толерувати" корупцію, а не те, що промуркотів пан Прем'єр.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ