Китай опублікував свій мирний план і почав активну діяльність. Американці цей план розкритикувати, сказали, що він на користь тільки Росії.

Проте Президент Єврокомісії фон дер Ляєн і голова Євроради Шарль Мішель планують відвідати Китай у першій половині 2023 року, пише Reuters. Посол Китаю в ЄС Фу Конг повідомив, що підготовка до візиту вже триває. Незабаром очікується початок "дуже частих взаємних візитів на високому рівні" між ЄС та Китаєм.

Президент Франції Макрон оголосив про плани відвідати Китай на початку квітня з офіційним візитом. Про це він сказав журналістам Le Figaro 25 лютого. Сказав, що хоче закликати Пекін "допомогти чинити тиск на Росію", щоб "зупинити агресію" та "побудувати мир".

Президент Лукашенко також зібрався до Китаю на початку березня. Має зустрітись із Сі Цзіньпінем для "вибудовування відносин".

Сі Цзіньпін може зустрітися також і з Путіним уже весною цього року. Втім, точна дата поки що не відома. Повідомляє The Wall Street Journal.

І, нарешті, Президент Зеленський також планує зустрітися з лідером КНР Сі. Про що заявив на своїй недавній прес-конференції.

Бачимо китайський двіж. Вважається, що сьогоднішня російсько-українська війна є драйвером геополітичних змін. Вектор цих змін у тому, що світ перетворюється на двополярний із двома лідерами: США та Китаєм. Китайський двіж може свідчити, що почався етап дипломатичної фіксації нового світопорядку, після чого геополітичні причини війни в Україні мають бути вичерпані.

США втрачають світову гегемонію і починають ділити світ на двох з Китаєм. Але якщо б не війна в Україні, то була б перспектива ділити світ не "на двох", а "на трьох". Де третій центр - Німеччина. Яка за підтримки російської енергетики впевнено йшла до цього. Вперше після 1945 року.

Україну використали, бо слабка країна! А олігархічна влада за час незалежності ніколи розвитком держави не займалась. І зараз не займається!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ