На ресурсі ABC NEWS з'явилось відео інтерв'ю Президента США Байдена.

Журналіст: "Коли ви говорите про переговори, Ви має на увазі, що вони [Україна] повернуть Крим і частину Сходу?
Байден: "Це означає, що Україна вирішуватиме. Але я можу уявити обставини, за яких буде перехід до цього. Не все одразу".

Бачимо, що США поки не підтримують звільнення Криму силовим шляхом.

Ще біля двох місяців тому Держсекретар Блінкен повідомив, що головна задача США - допомогти Україні вийти на кордони до моменту вторгнення 24 лютого. Тепер це озвучив і Президент Байден.

Майже одночасно Wall Street Journal (WSJ) видає інформацію, що "Велика Британія, Німеччина та Франція запропонували Україні укласти договір про зближення з Північноатлантичним Альянсом, який надасть їй більший доступ до західної військової техніки, але водночас передбачає відновлення мирних переговорів із Росією. Пропозиція передбачає, що Україна й НАТО укладуть певну угоду про співпрацю – яка, однак, не буде означати членства в Альянсі, тоді як Київ зобов’яжеться розпочати мирні переговори з Москвою".

Нас спонукають до поновлення мирних переговорів з Москвою. В обмін на більш тісні зв'язки між Україною і НАТО.

Про гарантії від членів НАТО говорив і Президент Зеленський на своїй прес-конференції 24 лютого. Такі гарантії передбачаються до того часу, поки Україна не вступить в НАТО.

А коли Україна приєднається до НАТО і чи приєднається взагалі - невідомо.

Україна повністю зараз залежить від Заходу (переважно від США), то буде діяти так, як скаже Захід. США можуть скільки завгодно розповідати, що Україна "сама буде все вирішувати", але без західної зброї Україна воювати не зможе. І на цьому всі питання "самостійного вирішення" для України завершуються.

До тих пір, поки Україна не стане потужною країною, так буде завжди. За нас будуть вирішувати інші. Сама собою потужною Україна не стане. Потрібні реформи. На останній прес-конференції Зеленського про це навіть ніхто і не говорив.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ