Організація "Поступ" день в день, без переривання, випускала Спротив з моменту початку російської агресії. Але до цих пір не всі ще зрозуміли мету - навіщо ми це робимо.

Спочатку про те, для чого ми його НЕ робимо.

А не робимо його точно, щоб людей інформувати про поточні події. Спротив не для дебілів. Недебіли можуть самостійно знаходити всю інформацію в мережах і без нас.

У більшості наших Спротивів присутня аналітика. Пояснюються певні речі на основі поточних подій. Але ми не є аналітичним центром і не збираємось на нього перетворюватись. В Україні досить багато гарних аналітиків, яких варто слухати.

Ми також не робимо наш Спротив, щоб через нього ШУКАТИ нових членів організації "Поступ". Так, нам потрібні громадяни в нашій організації, багато громадян. Щоб разом взяти владу в свої руки та побудувати Велику Україну. Але кадрову роботу ми проводимо іншим шляхом.

Ми також не організовуємо боротьбу проти соціальних дронів, яким "все пофігу", яких "політика не цікавить", але які є громадянами нашої країни, і нажаль, від цих мудаків доля країни також залежить. Сенсу немає намагатись "перевиховувати" соціальних дронів.

Досвід історії показує, що найкращий спосіб перевиховання дорослих людей придумали Гітлер та Сталін. Немає людини – немає проблеми! Ми таким не займаємось і до цього не закликаємо. Бо дорослу людину НЕМОЖЛИВО змусити мислити по-іншому. Зміна мислення – це самостійний внутрішній інтелектуальний шлях! І ми навіть і тут не сприяємо, щоб соціальні дрони стали на такий шлях! Нехай собі живуть і дивляться на результати своєї громадянської імпотентності.

Наше завдання – вкладати в суспільство ті позиції, які ведуть саме до розбудови Великої України. Влада в Україні завжди належала (і належить зараз) олігархії. Тому в першу чергу всі її меседжі виходять з її власних інтересів, а не з інтересів України та її народу.

Чим більше громадян України будуть реально розуміти, в чому проблеми України і що реально треба робити – тим більша ймовірність об’єднання таких громадян у громадянсько-політичну силу, яка візьме на себе ВСЮ відповідальність за розвиток України та її народу. Це зробить Україну – ВЕЛИКОЮ УКРАЇНОЮ!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ