На Росії провели чергове соціологічне дослідження. Це зробив аналітичний центр "Левада-Центр". Який позиціонується там як іноземний агент.

Ось основні результати.

Стурбованість тим, що відбувається, і підтримка дій збройних сил РФ залишаються високими. У суспільстві, як і раніше, дещо більше прихильників переходу до мирних переговорів, але їхня частка знижується протягом двох місяців після різкого зростання у вересні-жовтні.

Підтримка дій російської армії в Україні залишається високою - 41%. Хоча трохи знизилась порівняно із попереднім місяцем. Не підтримують - 21%. Соціальна база для Путіна щодо підтримки агресії залишається високою.

Показово, що найбільший рівень підтримки дій збройних сил РФ серед тих, хто довіряє телебаченню як основному джерелу новин - 86%! А вік цих зомбованих телеящиком складає від 55 років і старше. Їх серед опитаних, які підтримують агресію, близько 79%. Тобто старі і тупі, які дивляться пропаганду по телевізору, є соціальною базою дій Росії. Молодь більш прогресивна. Але все одно її підтримка висока. Так, серед людей віком 18-24 років підтримують дії російської армії 28%, а серед тих, кому 25-39 років - 34%. Це багато.

Одночасно прихильників мирних переговорів, як і раніше, більше, ніж прихильників продовження війни (50% проти 40% у грудні 2022 року). І так само серед молоді більше тих, хто за мир.

Тобто хоч багато російського піплу і підтримує свою армію, але більшість все-таки хоче миру.

Але показовим є інше. Те, що лише 34% респондентів вважають, що такі, як вони, несуть моральну відповідальність за загибель мирних жителів і руйнування в Україні. А 59% дотримуються зворотної позиції. Це співвідношення не змінюється з серпня.

НЕ ПРОБАЧИМО НІКОЛИ!
РОСІЙСЬКОГО НАРОДУ В СВІДОМОСТІ УКРАЇНЦІВ БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ!
Є ТІЛЬКИ ТЕРИТОРІЯ рОСІЇ, НАСЕЛЕНА СЕРЕДНЬОВІЧНИМИ ІСТОТАМИ!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ