На Росії Путін виступив із посланням до Федеральних зборів.
Усі звернули увагу на чергову дурню, яку він наговорив про свою "спецоперацію". Наприклад, що Росія не воює із українським народом.

Але мало хто звернув увагу на головний меседж – про призупинення РФ договору про ядерну зброю.

Ця дія є невигідною як для РФ, так і для США. Але Путін пішов на це. Чому?

Такі договори – це фактично договори про розподіл світу. Раніше ці договори укладались лише між США та Росією. Що закріплювало їх статус головних країн світу.

Питання безпеки – найголовніші. Економіка ніде не буде розвиватись без їх вирішення. А вирішуються вони саме ядерними договорами. Можна, наприклад, бути країною із потужною економікою, але доля країни може залежати все одно від такої розвалини, як Росія, нашпигованої ядерною зброєю.

Зростання Китаю призвело до того, що він вже не хоче, щоб ядерні договори укладались "на двох" між США та РФ. Хоче, як мінімум, тристоронню угоду. А це зниження важливості у світі як для США, так і для РФ. Тому заява Путіна про вихід з договорів – це не в пику для США, а на догоду Китаю.

Цікаво, що в той час, коли Путін робив свій виступ, то на Росії перебував головний емісар від Китаю – член Політбюро ЦК КПК Ван Ї.

Але це не все.
Майже ніхто не звернув уваги, що Путін підняв питання по ядерним договорам ще і по Британії та Франції.

Тобто питання пішло ще далі, ніж договір "на трьох". Йде мова вже про договори "на п'ятьох". А це ще більше зменшує вагу США та РФ у світовому впливі на безпеку. Китаю такий розклад вигідний, бо тоді йому буде легше маневрувати між США та Росією.

Україна виявилась таким собі геополітичним пупом світу. Тиснучи на який, робиться переформатування світових впливів. Якщо б Україна була сильною, то подібні події все одно б відбувались. Але десь в іншому місці, наприклад – в Білорусі.

Перехід світової риторики в площину перегляду ядерних договорів свідчить про завершення етапу встановлення нового світового порядку і закріплення його у формі геополітичних домовленостей. Саме ці питання і були головною причиною війни в Україні, і саме вирішення цих питань і є умовою переходу до миру.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ