За приголомшливим візитом Байдена до Києва непоміченими залишились інші події. Перша - це повідомлення від Прем'єра Британії Ріші Сунака, що НАТО має до липня закінчити розробку проєкту гарантій безпеки для України. Про це він сказав в інтерв’ю Bloomberg.

Це означає, що Україна не буде вступати в НАТО! Бо для членів НАТО не потрібно ніяких гарантій безпеки. Для кожного члена НАТО саме членство в НАТО і є такою гарантією. І безпека всіх членів НАТО гарантується саме 5-ю статтею НАТО, коли всі мають включитись у допомогу країні, яка зазнала агресії.

Стаття 5-та передбачає, що напад на одного учасника НАТО є нападом на усіх його членів і викликає відповідь усіх держав-членів Союзу. Сама сутність НАТО полягає в забезпеченні безпеки. Тому, якщо для України готують спеціальні гарантії безпеки, то це означає, що Україну не бачать в НАТО. І не побачать, поки Україна не владнає територіальні спори із Росією. А це скоро, мабуть, не буде.

Друга важлива подія – одночасно із візитом Байдена в Київ, до Москви синхронно прибув Голова канцелярії комісії ЦК Компартії Китаю із закордонних справ Ван Ї. І також у питаннях врегулювання війни між Україною та Росією.

У понеділок, 20 лютого, до Москви прибув високопоставлений китайський дипломат Ван Ї для переговорів про можливий так званий «мирний план» для України та РФ. Повідомляє Sky News.

Цікаво, що після Москви китайський дипломат поїде в Європу, де буде продовжувати вирішувати мирні питання.

Є версія, що ці візити (Байдена до Києва та Ван Ї до Москви) пов'язані із наданням гарантій безпеки як Україні, так і Росії. Про гарантії Росії вже давно говорять на Заході.

Всі ці поїздки мають завершитись до 24 лютого, коли на засіданні Генасамблеї ООН мають прозвучати якісь мирні промови. В тому числі і якась мирна ініціатива лідера Китаю - Сі.

Якщо все буде йти у цій канві, то ми рухаємось до фіналізації мирних процесів.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ