Про це заявив голова євродипломатії Жозеп Боррель у Страсбурзі. Хочуть попросити Генасамблею ООН сприяти у врегулюванні, "що досі не вдалося". Боррель вважає, що "війна буде вирішена цієї весни та цього літа".

Але ж відомо, що ООН – це організація, яка практично нічого не вирішує. Проте є зручною платформою для урочистих оформлень якихось, вже досягнутих, міжнародних домовленостей. Щось на зразок – нотаріуса. Бачимо, як реальна політична сила ЄС хоче запропонувати передати питання мирного врегулювання церемоніальному органу, який реальною силою не володіє.

Декілька тижнів тому Голова Держдепу США Блінкен сказав, що війна ввійшла до фінальної стадії. Хоча раніше Штати про таке не говорили. Потім Зеленський зробив турне по Європі. Після чого в ЄС сказали, що будуть допомагати впровадженню формули миру в ООН. І тепер ЄС ініціює питання, щоб ООН стало посередником. Таке робиться або для того, щоб завалити питання, або для того, щоб його оформити. Сподіваємось на друге.

А тепер по наше ТРО.

«Территориальная оборона будет реальной силой, если бойцы будут одеты, вооружены, обеспечены связью, беспилотниками, тепловизорами, обучены, обстреляны. Подразделения должны быть сформированы и слажены. Должны быть назначены командиры, командиры должны знать своих подчинённых. Бойцы должны знать друг друга и своих командиров. Мобильная связь, домашние адреса. Все должны быть готовы собраться, не дожидаясь команды сверху, которая может вовремя не прийти. И, естественно, в случае ЧП у ребят должна быть возможность получить доступ к оружию.
Я ничего нового не придумываю. Просто описываю, как обстоит дело у украинской теробороны.
У нас не должно быть хуже».

Це так наші вороги оцінюють нашу тероборону у себе на російських каналах.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ