Весь час війни у багатьох виникало питання: а як Україна буде розраховуватись за допомогу, яку ми отримуємо від Заходу? А може Захід і справді бореться "із всесвітнім злом" у вигляді Росії? Чи може вони все це роблять з почуттів любові до України та українського народу?

І от наш Прем'єр-Міністр пан Шмигаль видає наступне:

Україна допустить приватних інвесторів до розробки родовищ титану, урану, ванадію, літію, титану та солі.
Про це він повідомив на засіданні Кабміну.
"26 родовищ надаватимуться у користування на умовах угод про розподіл продукції. Це створить широкі можливості інвестору у реалізації проекту, а держава отримає свою частку, яку буде використано для розвитку економіки", - сказав він.

Все всім ясно? Чи ще знайдуться наївні люди, які вірять у добрих друзів з Заходу?

Тобто мова йде про банальну торгівлю сировиною. І навіть не про розвиток підприємств на базі хоча б переробки сировини. Не кажучи вже про створення високотехнологічних виробництв! Передача родовищ інвесторам без побудови циклу переробки не зможе привести країну ані до розвитку, ані навіть до післявоєнної відбудови!

Маємо друзів...

Але це не все.

Зазначена інформація свідчить зовсім про інше.

Якщо уряд буде робити економічні реформи, якщо економіка почне зростати, то це призведе до масштабного внутрішнього інвестування. Наш власний вітчизняний бізнес почне інвестувати у власну промисловість.

А якщо промисловість почне розвиватись, то куди в такому випадку піде українська сировина? Правильно - на потреби внутрішнього виробництва. А це призведе до створення українського конкурентного високотехнологічного продукту. Бо ресурси ВЛАСНІ! То чи буде це вигідно Заходу, якщо ми замість дешевої сировини почнемо гнати на міжнародний ринок вже готову технологічну висококонкурентну продукцію?

Може тепер окремим нашим наївним громадянам стане трохи зрозуміліше, що наша влада не просто так не робить і не збирається робити економічні реформи?

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ