Посольство США у Москві закликало громадян США терміново залишити Росію через непередбачувані наслідки вторгнення в Україну.

МЗС Франції закликало своїх громадян, які перебувають у Білорусі, негайно залишити країну. Їм пропонується негайно залишити країну автомобільним транспортом через пункти перетину кордону з Литвою, Польщею або Латвією.

Одночасно провідна американська газета The Washington Post, яка вважається одним із рупорів американської політики, щойно опублікувала велику статтю "U.S. warns Ukraine it faces a pivotal moment in war" (США попереджають Україну, що вона стоїть перед переломним моментом у війні), яка починається таким текстом:

"З наближенням першої річниці російського вторгнення в Україну американські офіційні особи заявляють українським лідерам, що настав критичний момент для зміни траєкторії війни, посилюючи тиск на Київ з метою домогтися значних успіхів на полі бою, в той час, як зброя і допомога з боку США та їхніх союзників зростають".

А потім додають таке:

"Незважаючи на обіцянки підтримувати Україну "стільки, скільки буде потрібно", офіційні представники Байдена кажуть, що нещодавні пакети допомоги від Конгресу та американських союзників є найкращим шансом для Києва рішуче змінити хід війни. Багато консерваторів у Палаті представників, очолюваній республіканцями, пообіцяли припинити підтримку, а довгострокові апетити Європи щодо фінансування військових зусиль залишаються незрозумілими".

"В останні місяці війна на сході України перетворилася на повільну м'ясорубку, в якій жодна зі сторін не має переваги".

Бачимо, що Захід продовжує розганяти інформаційну хвилю, що навесні має бути ще більше загострення.
Але одночасно продовжують казати, що збільшення поставок зброї та перемоги на полі бою покращать умови миру.

Влітку була версія, що про мир домовилися США та РФ ще весною минулого року. І що продовження бойових дій пов'язане із метою утилізувати в Україні зброю радянського зразка, замінити її на натівську і на цьому припинити війну. Сенс у тому, що маючи на озброєнні натівську зброю Україна буде в подальшому залежати від Заходу в питанні війни із Росією. Тобто без дозволу США Україна натівською зброєю воювати б не змогла. І тоді питання домовленостей щодо мирного врегулювання переходить з рівня Україна - Росія на рівень США - Росія. Ця версія вважалась ворожим ІПСО. Але протягом останніх місяців події чомусь вписуються в цю ворожу версію. Будемо сподіватись, що ця версія так і залишиться саме ворожою і саме елементом психологічної війни, а не реальністю!

В кінці лютого має бути якесь прояснення. Побачимо.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ