Комунікаційним агентством thekuskt CNC на замовлення Мюнхенської конференції з безпеки було проведено опитування в Україні. Результати вже багато хто бачив:

- 89% українців готові продовжувати війну навіть після ядерного удару РФ.

- 85% вважають, що можливе повернення Росії до лінії фронту на 24 лютого не було б прийнятною підставою для припинення вогню, переважна більшість вважають обов'язковим повернення Донбасу та Криму.

- 72% заявили про потребу довгострокових поставок зброї із Заходу. Близько двох третин переконані, що країна ніколи не буде у безпеці поза НАТО.

- 75% вважають, що без західних гарантій безпеки Україна ніколи не буде в безпеці від Росії.

- Дві третини опитаних переконані, що їхня країна ніколи не буде в безпеці поза НАТО. Явна більшість більше довіряє США та НАТО в захисті, ніж ЄС.

Це все означає, що наші люди продовжують бути наївними і досі схильні думати, що НАТО – єдина гарантія безпеки для України.

Але ж коли, нарешті, українці усвідомлять, що Росія – наш одвічний ворог, і вступ України до НАТО не зупинить її спроби знищити нас?

Чи можемо ми бути певні, що НАТО захистить нас?
Чому всі бояться задати дуже важливе запитання: а чи не вирішать США на якомусь етапі зрадити Україну, заради якихось домовленостей із Росією чи Китаєм? Що, не було такого ніколи в історії? Питання риторичне.

Висновків два:

Перший.
Війна в Україні НІКОЛИ не завершиться. Припинення бойових дій та мирне якесь співіснування можливе. Але мир - НІ! Так, як до цих пір не існує, наприклад, миру між РФ та Японією через Курильські острови. Силою захопити території можна. Але дипломатичне врегулювання - ні!
Як тільки якась сторона ослабне (або буде зраджена), війна знову розпочнеться!

Другий висновок.
Найкращі гарантії безпеки для України – це ЗСУ та сильна економіка. Інших немає і НЕ МОЖЕ БУТИ! Це має усвідомити кожний!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ