"Буде багато важливих політичних сигналів, будуть рішення щодо санкцій, зброї…" — заявив міністр закордонних справ України Кулеба.

Президент Байден планує здійснити візит до Польщі ближче до 24 лютого. "Президент ясно дасть зрозуміти, що США продовжуватимуть підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно." – каже пан Кірбі, координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США. Минулого разу Байден приїздив до Польщі майже відразу, як війна почалася.

Голова Європейської ради Шарль Мішель заявив, що "наступні тижні будуть вирішальними". Він уточнив, що ЄС зараз зосереджений на трьох задачах по Україні:

1. Україна має отримати максимальну кількість зброї, системи ППО, танки тощо.
2. Просувати формулу миру (Зеленського).
3. Сприяння просуванню заявки України щодо вступу в ЄС.

На Росії також на кінець лютого заплановані різні публічні та офіційні заходи із публічними виступами Путіна по питанню України.

Одночасно всі західні політики і наші доповідачі розповідають, що Росія готується до нового наступу з весною.

Бачимо, що йде інформаційна хвиля: якщо до кінця зими не почнеться якогось мирного врегулювання, то весною буде нова ескалація. Тому необхідно цю ескалацію не допустити.

Як буде насправді? Скоро дізнаємось.

Але оптимізму додає щойно оприлюднена інформація:
Україна та її держави-партнери в ООН пропонують Генеральній Асамблеї ООН прийняти резолюцію, яка підкреслюватиме необхідність відновлення миру, що забезпечує суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України. Про це йдеться в поширеному серед держав-членів ООН проекті документа під назвою «Принципи, що лежать в основі всеосяжного, справедливого та міцного миру в Україні», передає Укрінформ із посиланням на Associated Press.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ