І знову питання про соціальних дронів. Термін "соціальний дрон" ввів в обіг "Поступ", хоча й не вигадував його значення.

Є синонім - ІДІОТ.
Вікіпедія пише: "Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління".

Ми замінили термін "ідіот", яке перетворилось на образу, на "соціальний дрон" із тим самим значенням, яке було в Давній Греції.
Соціальний дрон – це ворог у будь-якій державі. По цій темі було зроблене інтерв'ю Голови Ради "Поступу" Максима Твердохліба на ютуб-каналі Павла Себастьяновича.
Посилання на це інтерв'ю ми давали в нашому Інформаційному Спротиві за 28 січня.

Як і очікувалось, відео почало викликати алергію саме у соціальних дронів. І тепер ми його використовуємо як тест. Якщо людина відео не сприймає, то скоріш за все перед нами він – соціальний дрон.
Але бувають і випадки невірного розуміння.
Ось такий отримали коментар:

"Два рази подивився Максима Твердохліба.
Якщо коротко - три слова: Володимир Ілліч Ленін.
А хто оцінюватиме активність/неактивність "громадянина"? І, якщо що, виганяти його з країни? ЧК Леніна-Твердохліба?".

Ні! Ніхто нікого не має оцінювати. Громадянина мають оцінювати його дії!

Ми послідовно впроваджуємо в суспільство ідеологію громадянсько-республіканського ладу (Громадянської республіки).
Для того, щоб прибрати олігархію, потрібно прибрати систему влади, яка працює за схемою: "гроші - вибори - повернення грошей із прибутком".
Саме система Громадянської республіки і може стати основою нової системи влади. При цій системі людина не може автоматично ставати громадянином, просто по факту народження. Народження має давати підданство. А от громадянство необхідно набути.
Громадянство – це комплекс обов'язків і відповідних прав.
Якщо громадянин відмовляється виконувати обов’язки громадянина, то автоматично перетворюється на соціального дрона. І автоматично сам себе позбавляє громадянства.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"