Російські ЗМІ поширюють інформацію від пана Затуліна. Він директор Інституту країн СНД, депутат Держдуми РФ, перший заступник думського комітету зі справ СНД.

А ще він один з провідних ідеологічних провідників російської агресії. Не просто ворог України, а ворог-ідеолог. Один із тих, хто налаштовує російське суспільство на антиукраїнські настрої і підтримку війни проти України.

Першоджерело цієї інфи є на офіційній сторінці самого Затуліна.

Ось що там написано:

"В Госдуме исключили мирный план на основе раздела Украины.
Киев не будет легитимизировать те территории, которые Россия сможет завоевать, в лучшем случае он пойдет на прекращение огня, как было между Южной и Северной Кореей".

"Договориться с Киевом о передаче российской стороне около 20% территории Украины в обмен на заключение мирного соглашения невозможно, украинские власти никогда просто так не отдадут свои территории".

"Для того, чтобы полностью ликвидировать государство Украина, потребуются слишком большие силы, вряд ли это осуществимо. Что реально – это не договориться о каком-то разделе Украины, потому что никто с нами такую договоренность не напишет, а занять как можно больше территорий для того, чтобы потом договориться о прекращении огня. В мирный договор с оставшейся Украиной или Западом я не верю. Они не будут легитимизировать то, что мы сумеем завоевать. В лучшем случае они пойдут на такое же прекращение огня, как между Южной и Северной Кореей», — сказал Затулин".

Що це означає?

Це означає, що вони прямо кажуть на весь світ, що не можуть завоювати ніякі українські території і НЕ ЗМОЖУТЬ. І ця інфа від офіційної особи і на офіційному сайті ворога України.

А також прямо кажуть, що воюють лише за те, щоб захопити якомога більше української території, щоб це потім обміняти на припинення вогню і мир. Мир не на основі мирного договору, а на основі припинення вогню. Саме так, як це зроблено між Північною та Південною Кореєю.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"