Є загальний показник економічного розвитку будь-якої країни - Валовий внутрішній продукт (ВВП). Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених в цілому і всіма в країні. Є й інші показники. ВВП вважають головним показником потужності економіки країни. Зростання чи падіння ВВП свідчить про те, як швидко економіка зростає чи падає.

Загальний світовий ВВП в 2022 році склав - $101,559 трлн.

Топ країн:

1. США - $25,035 трлн
2. Китай - $18,321 трлн
3. Японія - $4,300 трлн
4. Німеччина - $4,031 трлн
5. Індія - $3,468 трлн
6. Велика Британія - $3,198 трлн
7. Франція - $2,778 трлн
8. Канада - $2,200 трлн
9. Росія - $2,133 трлн
10.Італія - $1,997 трлн

П'ять країн (США, Китай, Японія, Німеччина, Індія) складають половину всієї економіки світу.

Росія менша за могутністю і Франції, і Канади. Навіть відносно невелика Італія, майже така ж за економікою, як і Росія. Тобто, об'єктивно російська економіка, насправді, невелика, як вони кричать. Але це не все. Має значення ще й структура економіки. Росія - сировинна країна. ЇЇ ВВП біля 70 % складається не з виробництва, а зі звичайного продажу корисних копалин.

А Україна де?
А в України ВВП рік тому був $0,2 трлн. За рік війни наш ВВП зменшився, за даними Мінекономіки, на 30%, має складати біля $0,14 трлн. Ми далеко внизу.

Але цікаво інше. У Грузії, під час правління Саакашвілі під керівництвом Бендукідзе провели економічні реформи. В результаті ВВП Грузії почав стрімко зростати. За п’ять років економіка подвоїлась. Фактично відбулося «економічне диво». У чому ж причина такого приголомшливого успіху?

Всі їх основні реформи полягали в тому, що вони просто прибрали все контролююче та перевіряюче бізнес! І все, і вся реформа. Але економіка почала стрімко зростати.

А наш уряд - олігархічний і не зацікавлений у проведенні економічних реформ.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ