Було отримано ряд запитань. Відповіді давалися прямо на каналі, під інтерв'ю. Але на одне запитання ми вирішили дати відповідь через Спротив.

Відео інтерв'ю за посиланням:

Запитання:
"А чому Ви вирішили, що демократична система не працює? Виходячи з ваших слів, то вона в Україні не працює через незацікавленість олігархії. А в країнах Європи - олігархія зацікавлена в демократичній системі і працює, громадяни європейських країн задоволені. Чи ні?".

ВІДПОВІДЬ.

Демократична система в Україні ПРАЦЮЄ! Саме так, як треба. І так, як в інших країнах. До влади приходить капітал. Діє демократична формула влади: "гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей з прибутком".

Люди часто помилково вважають, що демократична система влади - це тоді, коли все "гарно". Коли в країні розвивається економіка, дотримуються права людини, діє верховенство права, тощо. І це називають "справжньою" демократією.

Такі розмірковування - повна дурня! А ті, хто вкладає в голову людям таку дурню, маніпулюють довірливими громадянами.

Будь-яка система влади (монархічна, демократична, теократична, партійна чи громадянсько-республіканська) ніколи не гарантує, що влада буде діяти професійно, в інтересах розвитку народу і країни.

При будь-якій системі може бути прогресивна влада і паршива. Монархи можуть бути розумні і тупі. Влада в усіх демократичних країнах може бути як прогресивною, так і такою, яка веде країну в прірву. В Україні весь час – останній варіант.

При демократичній системі влади (за відсутності диктатури) править олігархія – поєднання бізнесу і влади. Така влада завжди діє в першу чергу в своїх власних інтересах, Це природа капіталу. Але така влада також може бути і прогресивною. Бо їй може бути вигідним розвиток країни. Бо буде збільшуватись можливість для зростання бізнесу.

Інтереси народу і розвиток країни при демократичній олігархічній владі – другорядні.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ