Українські ЗМІ передають, що в рамках податкової реформи, яку розробляють представники влади, українцям можуть заборонити платити готівкою за бензин, алкоголь та сигарети. В суспільстві вже почалося обговорення цієї інформації від заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми. Влада хоче дозволити купувати такі товари лише за допомогою банківських карток.

Основна мета такого кроку, як каже влада, - встановити більш жорсткий державний контроль за підакцизними товарами та перекрити кисень ділкам, які активно заробляли на тому, що продавали неякісну продукцію українцям та не сплачували податків до державного бюджету.

Знову влада демонструє або профанацію щодо податкових реформ, або взагалі не розуміє, які податкові реформи в Україні мають бути. Або все розуміють і роблять це усвідомлено.

Ми бачимо, що продовжується філософія "реформ", які базуються лише на різного роду заборонах та закручуванні гайок бізнесу. Збільшення контролю, збільшення звітності, збільшення обмежень!

Все це напряму вдаряє по малому та середньому бізнесу. А на базі середнього та малого бізнесу в будь-якій РОЗВИНУТІЙ країні взагалі будується вся економіка. І в першу чергу - таких країн як США, Китай, Німеччина, Японія та ін. У розвинутих країнах питома вага малого та середнього бізнесу доходить до 70%. Це тільки в таких країнах як Білорусь, Росія та Північна Корея цей економічний сегмент прямує постійно до зменшення.

Для того щоб економіка запустилася, потрібно не регулювати, а ДЕрегулювати. Потрібно не вводити обмеження у формах оплати, а, навпаки, поширювати, наприклад вводити в обіг криптовалюти.

Важко сказати, влада все це не розуміє або робить все спеціально! Але факт залишається фактом, влада продовжує шлях у зворотньому від проведення економічних реформ напрямку.

А що стосується конкретної заборони розраховуватись готівкою за цигарки, то тут, мабуть, для того щоб розрахуватись у кіоску за них, треба буде з собою тягати Старлінки та генератори.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ