Пані послом України в Болгарії стала фахівчиня із сексології та дорогоцінних прикрас Олеся Ілащук. Без досвіду в дипломатії. Не працювала на державних посадах. У МЗС України сказали, що це питання потрібно адресувати Офісу президента. Так пишуть наші ЗМІ. І це питання розкручується в мережах.

Наша позиція проста.

Питання державних кадрів – виключна прерогатива влади. І не має значення, хто і як до кадрових рішень ставиться. Влада має нести повну відповідальність за свої призначення. За ефективність роботи тих, кого призначила.

А може ця послиця – коханка найвпливовішої людини в Болгарії? Від якої все залежить! Про це ж не будуть у газетах писати. А може в неї дар Божий у дипломатії?

Тільки той, хто керує країною, може оцінювати кадрову політику. Всі інші мають оцінювати загальний РЕЗУЛЬТАТ дій влади. Нехай хоч чортів з рогами призначають, якщо вони будуть ефективними.

Опоненти скажуть: "Тоді лікуємось у машиністів потягів, так зручніше, вони ж колись ходили до лікаря".

Так! Якщо машиністи потягів будуть лікувати краще, ніж дипломовані спеціалісти, то так - підемо до них лікуватись. Головне, щоб була можливість вибору: йти до машиніста чи дипломованого доктора.

Але якщо все-таки ходять до лікарів, а не до машиністів, то значить, що машиністи не лікують, бо їм ніхто не довіряє. Лікує не диплом, а фахівець. А фахівець - це не завжди диплом. Хоча в більшості випадків диплом дає певні передумови.

І ніякого значення не повинно бути, є у призначенця диплом чи немає, пройшов він конкурс чи ні. Друг він, сват чи кум Президента чи ще когось - НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ! Головне - результат роботи.

Але ж наша влада демонструє результат, що країна продовжує прямувати в безодню. Тоді дійсно, може кадрова політика повністю провальна. І призначення послиці саме з цієї опери. Але всі розбори польотів мають бути тільки після перемоги. Бо під час війни такі розбори принесуть більше шкоди.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ