Є дві беззаперечні істини. Потужна країна - це потужна економіка. На потужні країни ніхто не нападає, вони самі нападають. І є ще одна істина. Яку поки не всі усвідомили. Потужна економіка - це свобода підприємництва. І в першу чергу - свобода підприємництва малого та середнього бізнесу. І є дуже простий спосіб різкого підняття економіки. Це перевірено на країнах, які були в подібних до України умовах. Це повне звільнення від усього, що контролює і перевіряє бізнес, плюс дуже проста податкова система.

Тобто те, що треба робити по економічній реформі в Україні, мабуть, всім ясно.

А що наша влада?

Нарешті українська влада подала сигнал, що вона буде робити із економічними реформами.

Є такий пан, який називається Данило Гетманцев. Він голова податкового комітету Верховної Ради України. Фактично він є ідеологом сучасної української економіки.

І от він дав інтерв'ю, пояснив що влада буде робити задля проведення економічних реформ.

НІЧОГО НЕ БУДЕ РОБИТИ!

Під час війни "не на часі". Хоча світовий досвід каже, що якраз під час війни найпростіше робити найскладніші реформи.

А після війни які будуть реформи?

Ось що каже сам пан Гетманцев.

ЗАПИТАННЯ.
Які зміни можуть відбутися у оподаткуванні у 2023 році? Чи є плани й надалі прибирати запроваджені у 2022 році пільги, змінювати податкові ставки тощо.

ВІДПОВІДЬ.
Істотних змін не планується. Але локальні, ясна річ, будуть. Це насамперед ті зобов'язання, які взяла на себе Україна у рамках нового меморандуму з МВФ. Йдеться про відміну пільгової ставки на рівні 2% для третьої групи єдиного податку, про поновлення повноцінних податкових перевірок, про повернення штрафів за невикористання касових апаратів (РРО), про вдосконалення системи спрощеного оподаткування в цілому та про запуск автоматичного обміну податковою інформацією.

То що? Чекаємо, коли сьогоднішнім нашим керманичам насниться, що треба робити радикальні економічні реформи в Україні? Щоб держава почала розвиватись?

Чи чекаємо наступних виборів, коли наступні "слуги народу" доповзуть до влади? І почнуть слугувати Україні, а не олігархії?

А якщо наступна "слуга" буде така ж сама чи та ж сама? Що тоді будемо робити?

Знову чекати чи знову майданити?

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ

"Поступ"