31 січня 2020 р. Велика Британія вийшла зі складу ЄС, у якому перебувала 47 років. Британія вийшла з ЄС. А ми туди сунемо. Чому перше, і навіщо друге?

Британія складно входила до ЄС. До європейських інститутів — об'єднання з вугілля та сталі, економічної спільноти і спільноти з атомної енергії вона приєдналась 1 січня 1973 р. Лише з третьої спроби, після того, як Президент Франції Шарль де Голль пішов з посади. Він був англофоб, вважав Великобританію «несумісною з Європою» і провідником американських інтересів.

Але Британія була членом ЄС із багатьма застереженнями і виключеннями. Відмовилась від спільної європейської валюти, Шенгенської угоди (в'їзд до неї не був для всіх автоматичним), Хартії про основні права громадян ЄС. Відмовилась від уніфікації законодавства у сфері внутрішньої безпеки і юстиції. Навіть і таке недочленство завершилось референдумом про вихід з ЄС. Референдум відбувся 23 червня 2016 р. за участі безпрецедентних 72% виборців. 51,9% – за вихід Британії з ЄС.

Головним драйвером виходу Британії з ЄС був всім нам відомий Борис Джонсон.

Вийшла Британія з ЄС з дуже простої причини. Бо не змогла протистояти гегемонії в ЄС Німеччини. Якщо б вона залишилась, то вимушена була б робити те, що диктує Німеччина. Фактично була б реалізована політична лінія Гітлера по взяттю під контроль всієї Європи, але мирним, цивілізованим шляхом.

А це було б невигідно ані Британії, ані США. Бо якщо б Німеччина взяла курс протиамериканський, то і Британія була б вимушена цей курс підтримувати.

А Україна для чого йде в ЄС?

В першу чергу в інтересах США. Це свого роду троянській кінь для Європи. Бо всі вже розуміють, що Україна повністю підконтрольна США. Троянський кінь ніколи не стане лідером, але заважати може. І може проводити в ЄС політику, яка потрібна для США. Буде гарно, якщо інтереси США будуть співпадати із інтересами українського народу. А якщо не будуть співпадати?

Союз між Польшою, Україною та Великобританією є більш сприятливим для України, ніж членство у ЄС та НАТО.

Ми маємо перейти в цілу епоху реформ, щоб повернути справжню власну незалежність.

А також потрібно, щоб наша влада це також хотіла і розуміла.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"