Про це заявив віце-голова Єврокомісії Тіммерманс. Він зазначив, що припинення війни – одна з умов вступу України до ЄС. Але союзники повинні продовжувати допомагати їй, щоб вона вийшла "з цього конфлікту переможницею, суверенною, незалежною, вільною" та мала можливість сама зробити вибір щодо вступу до ЄС.

"Ніякий мирний план щодо України не може існувати, якщо він не враховує входження до складу Росії чотирьох нових регіонів", - нещодавно сказав Пєсков.

А Україна ніколи не погодиться на мирний договір без повернення Криму та Донбасу.

Тобто мирний договір заблоковано. Може бути лише замороження війни, і надовго.

Що нам робити, якщо ми до ЄС нібито йдемо, але ясно, що не дійдемо, якщо щось не зміниться в глобальній політиці?

Маємо розвиватись без вступу в ЄС. Як і з ким? Один з таких варіантів - створення об'єднання "Міжмор'я".

Про цей проєкт вже давно говорять. Він передбачає військово-політичний блок на базі України та Польщі. Можуть додаватись і інші країни. В першу чергу Литва. Пам’ятаємо, Польща, Україна та Литва раніше були ядром потужної країни Речі Посполитої.

Прихильниками такого Балто-Чорноморського союзу були перший голова відродженої польської держави Пілсудський, міністр закордонних справ Польщі Бек. В Україні, вже в наші часи, його підтримував В'ячеслав Чорновіл. Можливо, за це його і вбили.

І от, несподівано Зеленський поїхав до Львова. Де зустрівся із Президентом Польщі Дудою та лідером Литви Науседою.

Бачимо якісь конкретні кроки між трьома країнами, базовими для Міжмор’я! Це гарний сигнал.

Такий блок дуже швидко може стати економічно більш потужним, ніж Росія зі своїми сателітами. Це і створить умови для повного повернення всіх окупованих територій саме невійськовим шляхом, якщо до того часу це не буде зроблено військовим.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"