1. Володимир Зеленський (59%)
2. Валерій Залужний (10%)
3. Олексій Арестович (2,4%)
4. Петро Порошенко (2,4%)
5. Дмитро Кулеба (1,7%)
6. Михайло Подоляк (1,1%)
7. Сергій Притула (1,1%).
Немає такого - 5.2%
Важко відповісти - 8,4%

Бачимо, що популярність, тобто сила, у Зеленського є. І після виборів буде не меншою, ніж у 2019 році, коли він прийшов до влади. Це якщо вибори відбудуться відразу після перемоги. А до цього йде. Бо буде політично невірним не скористатись високими рейтингами, щоб пролонгувати свою владу.

А як Зеленський скористався силою? Де реформи?

До цього часу ніяких реформ не було. Була балаканина, балаканина та ще раз балаканина.

Дійшло до того, що популярність Зеленського, його політична сила, його політичний ресурс на початку 2022 року почали стрімко падати. Все йшло до того, що на осінь 2022-го можна було очікувати народні протести, дострокові вибори Президента і нового Президента.

Війна поновила рейтинги Зеленського.

Чому Зеленський не скористався своєю політичною силою в 2019 році, щоб зробити необхідні реформи? Коли він мав майже абсолютну владу!

Чому Зеленський та його команда не користуються своєю силою та популярністю зараз, під час війни, щоб зробити реформи? Їх сила стала ще більшою! Хоча відомо, що саме під час війни найбільш сприятливі умови для реформ.

Факт, він та його команда вже два рази не скористались своїм ресурсом, а просто займались та займаються балаканиною. Реформи як не робились, так і не робляться. І, як видно з риторики влади, – не будуть робитись.

Так, може бути третій етап влади Зеленського, вже після перемоги і нових виборів. Він, скоріш за все, буде мати знову велику політичну силу.

Якщо два рази силою не скористався задля реформ, то з якого біса змінить свою стратегію? Що таке має відбутись, щоб замість балаканини наша влада нарешті почала робити реформи? А без них Великої України не буде. Буде ніяка Україна.
Невже ми цього прагнемо?

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"