Створили інститут моніторингу та розслідування дій шахраїв і корупціонерів, які незаконно використовують допомогу американців народу Україні під час агресії Росії. Це передбачено у документі “Стратегічний план нагляду за допомогою Україні” (Strategic Oversight Plan For Ukraine Response). Документ нагадує, що Конгрес США виділив допомогу на суму понад 113 млрд доларів на підтримку України.

Заступник Голови держдепу США з політичних питань Вікторія Нуланд пояснила: "Адміністрація й далі зосереджена на тому, щоб не допустити нецільового використання допомоги чи зброї. Ми співпрацюємо зі Світовим банком, з (консалтинговою фірмою) Deloitte і з групою урядових аудиторів США, які перебувають у Києві цього тижня".

А ще вона сказала, що рішення Зеленського звільнити та прийняти відставки чиновників, підозрюваних у корупції, є "потужним сигналом про рішучість самої України в цьому питанні". Бачимо зразу два підтвердження.

Перше – в тому, що звільнення ряду високих чиновників зразу після візиту в Україну Директора ЦРУ Бернса все-таки є ініціативою США.

Друге – США не довіряють українській владі у справах управління державою. Напряму ставлять своїх наглядачів.

На жаль це факт.

Але може за прямим втручанням американців хоч якийсь порядок почне вимальовуватись!

Бо якщо цього не робити, то і надалі буде те, про що нещодавно розповів українським ЗМІ гендиректор Baykar Defence Халук Байрактар: "10 млн дол. за приєднання заводу з виробництва "Байрактарів" до української мережі. За його словами, 10 млн доларів і два роки - такий термін і кошти вимагали в Україні за отримання дозволу на приєднання майбутнього підприємства з виробництва "Байрактарів" до електричної мережі. Також він додав, що в Туреччині це коштує 0 доларів, а дозвіл можна оформити за пару тижнів.

Так, мова тут не про хабаря особистого в карман чиновника. Але ж фактично це узаконений хабар! І так всюди.

Дожились!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ