Але ж нещодавно щось змінилося!

Несподівано наш Прем'єр Шмигаль розповів, що нарахував аж близько 1 тисячі (!!!) різних засобів державного регулювання бізнесу, зокрема: 528 дозволів; 244 види ліцензій; 157 погоджень.

А потім порадував, що уряд дуже принципово хоче все це переглянути. І зібрався це доручити тим, хто якраз займається всіма цими перевірками. Тобто вовкам хоче доручити приглядати за вівцями.

З'явилась ще одна несподіванка! Є у нас у країні державний ідеолог придушення малого та середнього бізнесу. Це голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, доктор юридичних наук, професор - пан Гетманцев. Який ще два тижні тому в інтерв'ю казав, що скоро повернуться всі перевірки і ніяких особливих реформ не буде. А тут зльоту підтримав нову ініціативу Кабміну!

ЩО ТРАПИЛОСЬ?

Все просто. З цим розібралось видання "Європейська правда".

ЄС поставив жорсткі умови щодо реформ для отримання Україною кредиту в 18 млрд. євро. А без кредиту Україна може піти у фінансову безодню. Умов багато. Там і завершити відбір нового голови НАБУ, і змінити систему відбору суддів, і затвердити стратегічний план комплексного реформування правоохоронного сектора, і багато чого. І – УВАГА: до кінця лютого провести дерегуляцію ліцензування та дозвільної системи, а до кінця року – цифровізацію видачі ліцензій!

Наш уряд почав діяти за принципом: рух вперед - це результат пєндаля під зад!

Але ж природа української влади не може змінитись за два тижні. Якщо вона діяла як олігархічна, то є в цьому вигода. Яка нікуди не поділася. Але західні гроші отримати треба! От і почали теревенити щодо реформ. Але перші ж кроки демонструють, що поки що все йде лише до імітації реформ.

Необхідно додавлювати питання!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ