Разом з тим міжнародна ситуація, яка вирішально впливає на хід війни, продовжує розвиватись у вигідному для України напрямку.

США дотискають різні країни, щоб ті надавали зброю Україні. Британці рішення про надання танків вже прийняли. "Сигнал, який ми надсилаємо Путіну, полягає в тому, що ми взяли на себе зобов'язання підтримувати українців, поки вони не переможуть", — сказав міністр закордонних справ Британії Клеверлі.

Принциповість вирішення питання по зброї, особливо наступальної, має привести до розуміння Росією, що воювати із Україною вона може довго. І головне – без результатів. Але довга війна завжди виграється не на полі бою, а через виснаження економіки.

Перша Світова війна завершилась поразкою Німеччини, хоча на момент поразки вона окупувала значні території сусідніх країн. Причиною поразки стала нездатність її економіки обслуговувати подальше ведення війни. Вирішальним моментом стало підключення до війни США. Які своїм вступом у війну із своєю могутньою економікою чітко продемонстрували, що у німців шансів немає. Німці здалися.

Так і у нас. Українська економіка ніяка. Але економіка країн Заходу більше половини світової. А у Росії лише біля 2%. Тобто "сигнал танками" це сигнал не того, що Україна зразу переможе на полі бою. А того, що Захід руками України призведе РФ до економічної катастрофи. Що і має змусити її капітулювати. І чим скоріше вона це зробить, тим вигідніші умови капітуляції у неї будуть.

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ