Майже одночасно з'явилась інфа щодо України від Сербії та Ірану.

"Крим і Донбас – це Україна, ми не можемо підтримати вторгнення РФ", - заявив президент Сербії Вучич. "Ми з самого початку говорили, що не могли і не маємо права підтримувати вторгнення Росії в Україну. Для нас Крим – це Україна, Донбас – це Україна, і так буде завжди", – зазначив він.

Іран не визнає "входження" до складу Росії тимчасово окупованих регіонів України – Криму, Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє агентство TRT World із посиланням на заяву глави МЗС Ірану Абдоллахіана.

Але це не все. В Сербії ще додатково заявили Росії, що вербувати сербів в ЧВК "Вагнер" неприпустимо. Бо протирічить сербським законам. І відкрили карну справу проти свого чиновника, який цьому сприяв.

Що сталося?

НІЧОГО!

Ніякої революції в підходах до України ані в Ірані, ані в Сербії не відбулося. Такі заяви свідчать лише про те, що вони не мають прямого впливу Росії, як, наприклад, Білорусь. Де Лукашенко танцює виключно так, як потрібно Путіну, бо інакше буде замість нього якийсь інший лукашенко.

Іран ще до початку псевдореферендумів у Запорізькій і Херсонській областях заявив, що не визнає їх результатів. І це ніяк не заважало йому постачати Росії дрони, які потім атакували Україну.

Просто в світі склався після 1945 року принцип незмінності кордонів силовим шляхом. Бо майже у кожної країни є якась історична спадщина. На яку може претендувати її сусід. Причому, як правило, такі претензії можуть переростати в агресивні дії тоді, коли в такій країні виникає якась політична криза. Так, наприклад, як скористалась Росія політичною кризою в Україні і поцупила у нас Крим і Донбас.

На силу завжди знайдеться сила. Розумні політики намагаються не створювати для себе в майбутньому проблем, визнаючи чиїсь територіальні надбання, здобуті силою агресії.

Крим і Донбас завжди будуть українськими! Їх окупація ТИМЧАСОВА!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ