Приклад.

"Россия не сможет позволить себе такую роскошь – проиграть. Поэтому, чем хуже будет положение России, в том числе на фронтах Украины, тем ближе мы к ядерной войне, а не дальше. Им кажется, что поражение Запада на Украине – это путь к Третьей мировой войне, а на самом деле всё наоборот. Как раз, чем больше они помогают Украине, чем больше проблем у России, чем больше ситуативные успехи Запада, тем ближе Европа к ядерной войне. Поражение Запада на Украине может привести к разделу сфер влияния, который может дать достаточно долгий мир. Поражение на Украине может быть болезненным для Запада, но это отнюдь не означает поражение Западной цивилизации. Смена режима в Киеве и изменение ситуации на Украине открывает путь для того, чтобы в сложных условиях тяжёлого противостояния, напряжённости, но искать возможный компромисс с Западом на несколько десятков лет".

Тобто російські пропагандисти почали вкладати в російське суспільство думку, що, можливо, Росія все-таки на полі бою перемогти не зможе.
І тоді буде користуватись ядерною зброєю. Цим вони заспокоюють свій піпл. І одночасно лякають Захід, що в разі їх поразок в Україні, розпочнеться Третя Світова в ядерному варіанті.

Одночасно вони почали вкладати у свідомість свого піплу думку, що треба шукати компроміс на основі сили Росії. А сила Росії - це ядерна зброя.

Виникає питання, який компроміс?

Тут вони дають третю тезу: повернення нових захоплених територій буде компромісом із Заходом і для Росії буде не поразкою, а перемогою. Тобто почали готувати громадську думку до того, що мають залишити територію України, але не віддавати Крим і ЛДНР, і це буде їх перемогою.

Ці інформаційні ворожі вкиди співпали по часу із проведенням чергового Рамштайну. І підвищенням рівня військової допомоги Україні зі сторони Заходу.

Такі інформаційні вкиди робляться не самі собою. Це є лінія Кремля. І такі вкиди є симптомами нашої майбутньої перемоги!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ