НАБУ затримало в.о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Лозинського за хабар. У міністерстві заявили, що вже готуються документи на його звільнення. Почали боротись із корупцією?

НІ! НІЧОГО І НІХТО НЕ ПОЧИНАВ!

Боротьба із корупцією — це тоді, коли посадять СВОЇХ! Бо, як казав колись колишній лідер Сінгапуру Лі Куан Ю: "Почніть з того, що посадіть трьох своїх друзів. Ви точно знаєте, за що, і вони знають, за що."

Під виглядом "боротьби із корупцією" відбувається щось інше.

Або наведення порядку у своїх рядах, щоб «слухались папу».
Або сакральна жертва, щоб продемонструвати, що ось, почали боротись із корупцією.
Або це просто внутрішня політична боротьба.
Це що завгодно, але точно не боротьба із корупцією.

Реальна боротьба із корупцією має цікавий ефект. Коли центр реально починає цю боротьбу, то всі це чітко розуміють. І більшість корупціонерів ОДНОЧАСНО перестають корумпувати. Роблять паузу. Так було, наприклад, відразу після приходу Ющенка. Бо думали, що той «бджололюб» реально прийшов боротись із корупцією. А коли побачили, що крім бджол його більше нічого не турбує, то все знову почалося.

Якщо влада починає боротьбу із корупцією, то всі знають, що будуть спеціально шукати жертв і робити провокації хабарів. Причому почнуть ЗВЕРХУ, а не знизу. Будь-яку корупцію можна подолати максимум за півроку. І то, це великий термін.

Яскравий приклад. Ще влітку одного з заступників Голови Офісу Президента Кирила Тимошенка помітили за кермом Porsche Taycan останньої моделі, який належить непублічному бізнесмену Веміру Давітяну і коштує близько $100 тисяч. Про це написали українські ЗМІ. Крім того, Тимошенко не лише їздив на дорогому авто, а й орендував особняк на майже 1200 кв. м. з власним виходом до водойми. Цікаво, що будинок належав власнику великого будівельного бізнесу Ігорю Ніконову.

І що? Це одна з перших осіб держави!

Хтось бачив розслідування? Якщо влада реально бажала б побороти корупцію, то цей пан не тільки б уже сидів за гратами, не тільки був би через годину після публікації звільнений з посади. Він би взагалі б не додумався б їздити так нахабно перед камерами на корумпованому авто, щоб вся країна це бачила!

З корупцією вони борються...

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!