Українські соцмережі розгуділися. У Львові відсторонили начальника управління патрульної поліції області Романа Пилипенка. Про це офіційно повідомила на сторінці у Фейсбуці Патрульна поліція України. За те, що він подарував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у Львові. Призначено службове розслідування.

Про такий "подарунок" стало відомо через те, що сама ця дівчина виявилась недалекою. Зняла процес "дарування" на відео. Де радісно верещала: "А я говорила, що люблю ви***ватись! Перепустка на площу Ринок на мій Mersedes. Це найкращий подарунок", — кричить вона, а потім відкриває коробку і цілує поліцейського.

І все це не просто знято на відео, а ще й розповсюджено по мережах.

Портал Varta1 повідомляє, що героїнею ролика стала Василина Софранюк, помічниця депутата Львівської облради Андрія Думи. Вона працює головним спеціалістом відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва в апараті Львівської облради.

Площа Ринок — це історичний центр Львова. Проїзд транспорту центром Львова у неділю та святкові дні заборонений, а проїзд площею Ринок – завжди заборонений.

Цей досить дрібний факт демонструє гнилість всієї поліцейської та правоохоронної системи!

Чиновники навіть не усвідомлюють, що роблять злочин. А це – злочин, бо є самофіксація факту використання службового становища у власних інтересах. Якщо чиновники цього не усвідомлюють, то що взагалі вони усвідомлюють?

Про цей факт стало відомо лише через тупість героїв ролику. Які додумались все це знімати на відео та розповсюджувати. Але якщо така тупість переважує інстинкт самозбереження чиновника, то це багато про що говорить! Вони відчувають себе панами над звичайними громадянами і повну безкарність! І займають свої посади точно не для служіння Україні!

Народ України зараз воює за таку систему? За те, щоб у ній працювали такі діячі?

Систему треба міняти кардинально. А крім того терміново робити правову реформу. Держслужбовець повинен вирішувати проблеми громадян і служити державі або бути звільненим та нести покарання без права повернення на державну службу!

Це перше завдання влади і Президента!

Переможемо!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ