Останнім часом вся Україна відчула проблеми з енергопостачанням. Електроенергію вимикають по півдня, вода періодично теж зникає, тепло теж вже не всюди буде. В цей час пан Буданов (керівник нашої розвідки) каже, що не треба переживати, що росіяни не зможуть знищити нашу енергетику. Що наші фахівці працюють, і тому все буде добре. Він просто триндить а-ля Арестович.

Бо трохи раніше пан Зеленський казав, що вже знищено третину електростанцій. Тут ми віримо. А ще явно каже правду пан Тимошенко (заступник голови Офісу Президента), що українцям треба готуватись до відключення тепла, світла та води. Цей точно не ляпає язиком, бо логічно що в умовах війни це точно може бути.

Отже, проблема є і дуже серйозна, і не варто владі ховати голову в пісок та заспокоювати українців.

Треба чесно сказати, що сьогодні поки що Україна не здатна під час війни забезпечити комфортні та безпечні умови проживання. Хто боїться або не має сили волі тримати удари, то просто має виїхати за кордон. Або сховатись десь в глухому селі під теплу грубу. Або готуватись власноруч до Армагеддону. Чи просто молити Бога та ставити свічки за упокій Путіна та його банди.

Але не треба нам вішати локшину на вуха. Повідомлений – значить озброєний.

Що ж робити зараз?

Це дуже складне питання саме на сьогодення. Робити треба було за рік до війни, тобто готуватись до можливої війни треба завчасно. Президент же сказав, що всі знали, що війна буде точно. Чому ж не готувались хоча б по лінії енергетики? Питання риторичне.

На порозі зими треба просто берегти те, що ще залишилось від енергетики, та готуватись всім до найгіршого сценарію і не панікувати.

Зробіть запаси їжі, води на пару тижнів. Придбайте акумулятори, електрогенератори, заправте балони зрідженим газом. Підготуйте у рідних чи знайомих в селі запасну базу, щоб перезимувати.

Наші діди пережили другу світову, і ми виживемо.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"