Канцлер ФРН Олаф Шольц знайшов нові пояснення, чому не хоче передавати Україні танки Leopard 2. На додачу до попередніх причин він заявив, що зважає на думку німців, які проти санкцій і постачання зброї ЗСУ.

Пряма мова в інтерв’ю газеті Die Welf від 22 жовтня: «Моє враження від розмов з нашими громадянами таке, що від 20 до 30 відсотків не погоджуються ні з політикою санкцій, ні з постачанням зброї. Серед них виборці практично всіх політичних напрямків — від ХДС/ХСС, ВДП, Зелених, а також від СДПН…… Ми не повинні упускати це з виду, якщо ми хочемо триматися разом, як суспільство», — пояснив він.

Усім відомо, що сьогоднішнє виживання України залежить не тільки від українців. А ось те, хто винен, що ми знаходимся в такому положенні, усвідомлюють не всі. Мало хто розуміє, що слабкість нашої країни стала можливою через те, що ми дозволили прийти до влади особам, які йшли туди лише для особистого збагачення.

Саме через те, що владна праця стала бізнесом, який працює за формулою "гроші, вкладення грошей у виборчу гонку, вибори, прихід до влади, обкрадання держави та повернення грошей з надприбутком", ми маємо слабку країну, на яку напав сусід. Це ми, усі разом, визначили свою долю і долю нашої країни. І саме зараз прийшов час прокинутися і усвідомити це.

Через кров, смерть, муки і страждання ми здобудемо перемогу в цій війні. А ось, що буде після перемоги? Чи буде наша країна далі котитися в прірву, чи почне свій шлях до Великої України - залежить від того, наскільки громадяни зрозуміють, що подальша доля нашої країни залежить саме від усіх нас.

Тому по завершенню війни у нас буде ще одне завдання: опанувати олігархію і привести до влади сили, які хочуть і знають, як побудувати країну наших мрій, Велику Україну.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
«Поступ»