Україна де-факто вже приєдналася до НАТО. Так написав наш міністр оборони Резніков в Twitter після зустрічі з генсеком НАТО Столтенбергом: "Ми пройшли довгий шлях і де-факто приєдналися до альянсу. Україна вже робить значний внесок у безпеку вільного світу. Я впевнений, що наша перемога + успішні реформи відкриють нові горизонти для України".

Це приклад безвідповідальної заяви.

Блок НАТО створений як ОБОРОННИЙ. Щоб ніхто на країни НАТО не нападав. Це в першу чергу і це принцип його діяльності. Тобто принцип колективної безпеки. В договорі про заснування НАТО ще від 1949 року є принципова стаття - п'ята.

Ось ця.

"Сторони погоджуються, що збройний напад на одну або кількох із них у Європі чи у Північній Америці вважатиметься нападом на них усіх: і, відповідно, вони домовляються, що в разі здійснення такого нападу кожна з них, реалізуючи своє законне право на індивідуальну чи колективну самооборону, підтверджене Статтею 51 Статуту Організації Об'єднаних Націй, надасть допомогу тій Стороні або Сторонам, які зазнали нападу, і одразу здійснить, індивідуально чи спільно з іншими Сторонами, такі дії, які вважатимуться необхідними, включаючи застосування збройної сили, з метою відновлення і збереження безпеки у Північноатлантичному регіоні".

Тут чітко вказано, що якщо йде напад на одну сторону, то це – напад на всіх і всі мають застосувати силу, і військову також.

Якщо вірити пану Резнікову, що ми "де-факто вже приєдналася до НАТО", то тут два варіанти: або НАТО має вже давно воювати за Україну, або це НАТО ніяке, звичайна фікція.

Є третій варіант, саме український. Коли вся країна використовується як держава-зброя НАТО. Україну просто використовують.

Наші політики мають, нарешті, чітко зрозуміти, що брехати народу – наносити шкоду своїй країні. Це те саме – що і зрада! Правду необхідно казати завжди, яка б вона складна не була.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"