Іноді нам кажуть, що по наших Спротивах дізнаються про основні події. Бо інформації дуже багато і за всім не услідкуєш. А ми звертаємо увагу саме на принципові події. Тобто, відношення до Спротиву як до інформаційного джерела.

Це невірно. ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ організації "Поступ" не є і не був джерелом інформації. І не є агрегатором інформації. Тим, хто хоче просто отримувати інфу про події, краще дивитись саме інформаційні канали.

Наше завдання – зробити так, щоб громадяни розбирались, що насправді відбувається в Україні та в світі. Необхідно вміти отримувати інфу від ЗМІ.

Фашистський пропагандист доктор Геббельс ввів деякі принципи успішної пропаганди. Головний - у тому, що в будь-якій інформації має бути брехні не більше 10%. Бо не будуть вірити. Якщо брехні буде більше, то діє погано або дає зворотній ефект.

Тобто, у будь якій інфі, і в ворожій також, завжди подається певна частина правди. Головне наше завдання – вміти відділити брехню від правди. Для цього необхідно розуміти процеси, які відбуваються. Знання процесів дозволяє не знати окремі факти, але вірно тлумачити події. Це і є мета нашої роботи.

Ось приклад. Цю інфу опублікували російські ЗМІ:

"Страны, которые недавно закрыли свои посольства и/или призвали своих граждан эвакуироваться из Украины:
🔺Китай
🔺Казахстан
🔺Кыргызстан
🔺Узбекистан
🔺Туркменистан
🔺Сербия
🔺Таджикистан
🔺Белоруссия
Все союзники Российской Федерации."

Брехня тут у самому кінці. Бо серед цього списку вже давно більшість не є союзниками РФ. Якщо б були союзниками, то визнали б псевдореферендуми, як Білорусь, і надавали б зброю Росії, як Іран.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"