Недавно Financial Times повідомляв про проблеми у роботі інтернет станцій Starlink вздовж всієї лінії фронту. І що це призвело до зменшення можливостей нашого контрнаступу. Вчора Міністр Мінцифри Федоров запевнив, що термінали Starlink в Україні "працювали, працюють та будуть працювати".

Тобто хтось з них бреше.

Багатьом відомі скандальні висловлювання Ілона Маска (голови компанії, що поставляє Starlink) про необхідність завершення війни, а Україні погодитись на втрату Криму. Потім з'явилась інформація, що Маск про щось розмовляв із Путіним. Хоча сторони це заперечують.

Хтось вважає пана Маска другом України, бо безкоштовно дав нам можливість мати інтернет зв'язок у зоні бойових дій.

Але фахівці кажуть, що нічого не було безкоштовного. Нам було продано 20 000 станцій. Це несподіваний надприбуток для Маска. І, дійсно, абонплату за їх використання декілька місяців майже не брали. Хоча є інфа, що і тут понад 85% послуг зв'язку для України оплатили США, Польща та інші організації, а не Маск. А тепер він хоче, щоб за це платив Пентагон. Причому запропонував платити по самому дорогому тарифу - 4500 дол. на місяць.

З'явились дві версії подій. Перша, що Маска попередили, що запаси "новічка" в РФ не закінчились, а друга, що у нього з'явилися президентські амбіції.

Відомо, що Маск хоче придбати мережу Twitter. Нагадаємо, що в 2021 році Twitter забанив аккаунт діючого Президента США Трампа, через який він утримував основне ядро своєї підтримки. А потім Трамп програв на виборах.

Маск, дійсно може взяти курс на політичну діяльність. Сам рухатись в Президенти США чи своїм медіаресурсом підтримувати когось – значення не має. Бо все одно в США бізнес при владі.

Головне те, що Україну вже і бізнесмени почали використовувати у власних інтересах на геополітичному рівні. Це ціна, яку ми платимо за десятиліття правління олігархії. Вона і зараз править. Нікуди не поділася. Необхідно змінювати систему влади.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"