Після того, як Зеленський оголосив, що не буде розмовляти із Путіним, лідер Німеччини Шольц заявив аналогічне: "Треба визнати й очевидний факт: із цим керівником Росії, який не має майбутнього, не може бути й діалогу. Розмови можуть бути або з іншим керівником Росії – який визнаватиме Статут ООН, базові принципи людяності і територіальну цілісність України, – або в іншій конфігурації, щоб ключовий терорист не мав можливості завдяки терору впливати на ключові рішення".

Виходить, що війна у нас буде, поки Путін не помре чи його не усунуть? Бо війни, як не крути, завершуються шляхом переговорів.

Ні, війна не буде йти, поки Путін не піде на концерт до Кобзона або поки його не скинуть. Буде йти до тих пір, поки не влаштуються геополітичні питання. І тут одна особа, навіть і Путін, не зможе завадити їх реалізації.

У Путіна є підтримка не тільки в Росії, а й від інших країн. Яких досить багато і які впливові. Той же Китай чи Індія, наприклад. Їх підтримка Росії базується не на питаннях України, а на антиамериканській платформі.

Фіналізація вирішення геополітичних питань не залежить ані від Путіна, ані від Зеленського. Вони тільки можуть пробувати стимулювати події в необхідному для них напрямку.

Риторика, що Зеленський не буде говорити із Путіним, свідчить, що вони не будуть, дійсно, розмовляти між собою. Бо переговори мають відбутись у форматі "Захід-Росія". І про це вже відкрито кажуть лідери різних країн, той же Президент Туреччини Ердоган, наприклад. І він не єдиний. Також ця риторика може свідчити і про звичайне підняття градусу напруги протистояння. Щоб мати можливість довирішувати всі питання, які хотіли вирішити за рахунок нашої війни.

Україна – заручник геополітики. Самостійність втрачено. Маємо йти до розбудови Великої України. Інакше можемо стати як Афганістан, де завжди війна.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"