Примушення до миру через бомбардування цивільних об’єктів – звичайна терористична тактика. Нічого нового. Після цього в арсеналі Росії залишається тільки ядерна зброя. А американці кажуть, що від РФ можна очікувати всього.

Весь час війни Росія відверто діє терористичними методами. А світ мовчить. Поки світ не визнає Росію країною терористом, його також можна вважати винним у сьогоднішніх подіях. Бо вони відбуваються за їх мовчазною згодою. І мова вже не йде про просто надання надійних протиповітряних засобів. Терористичні удари можна робити і без ракет.

Сьогоднішнє бомбардування має певну логіку і відкриває ще одну версію про підрив Кримського мосту. Яка до цього не виглядала правдоподібною.

Росія програє у війні звичайними заходами. І їй терміново необхідно з війною завершувати. Зеленський на мир не йде. Значить, за логікою Путіна, його треба примусити. Просто так зробити масований ракетний удар по всій Україні і виключно по цивільних об’єктах, без якогось приводу, буде вже переходом через край навіть у себе в країні, коли свої ж громадяни можуть відреагувати не так, як Путіну хотілось би. Йому необхідно зробити терористичний акт. Але так, щоб власний піпл це підтримав.

Для цього якраз самопідрив Кримського мосту – найкращий спосіб. Путін майстер підривати власні будинки, щоб потім його народ захотів воювати, як це було із Чечнею.

Підрив Кримського мосту по факту робить дві речі для Путніа. Відкриває шлях для терористичних атак. А це дозволяє тиснути на Зеленського, щоб той тиснув на американців, щоб завершити війну. І після такого приниження, як удар по Кримському мосту, його дії будуть схвально сприйняті народом РФ.

Росія – терористична країна. Росіяни – народ-терорист! Це світ має визнати негайно!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"