Ми спочатку вирішили, що це вже геть надумана конспірологія. Жодних підтверджень не існує. Але, якщо обдумати глибше, то виявляється, що не така вона і безглузда. По мірі поразок на війні в Росії розкручується кампанія дискредитації військових. Це відбувається в двох напрямках:

Перший - по напрямку тупорилої роботи їх військкоматів. Де гребуть на війну всіх підряд. І ці "всі підряд" чомусь ті, кого якраз і не можна чіпати. Бо або непридатні за станом здоров’я, або не підходять по віку, або не мають ніякого відношення до військових справ. Саме такі обмеження накладені у них при частковій мобілізації. Весь російський інфопростір переповнений саме такими прикладами. І йде це зі сторони ЗМІ та блогерів, підконтрольних владі.

Другий напрямок дискредитації – паплюження вищого військового російського командування. Робиться це через таких одіозних осіб, як Кадиров чи той же Пригожин. Який набирає до свого вагнерівського війська злочинців із в’язниць. А потім всі починають розповідати, що якраз вагнерівці найбільш боєздатні частини.

Військові як не розуміли, так і не розуміють мети "спецоперації". Розуміють, що це якась у Путіна політична мета. І їх просто використовують. Бо не може бути військовою метою "денацифікація". І "демілітаризація" також не є реальною метою. Бо зброї у України може бути безмежна кількість, на відміну від РФ. Захід розкручується і зброї дає все більше.

За охорону Кримського мосту відповідає ФСБ. Протистояння між армією та ФСБ - не секрет. Хтось же має, в кінці кінців, відповісти за всі невдачі на війні. Хто? Військові не хочуть бути цапами відбувайлами. А їх вже почали звинувачувати.

Реальність цієї версії не можна підтвердити. Але фактом дискредитації російських військових сам випадок підриву Кримського мосту також є.
І це гарно!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"