Путін назвав чергову причину війни: "Конфликта с Украиной не было бы, если бы не попытки Украины и Запада разорвать историю." Нарешті почав наближатись до істини. А істина в тому, що Україна ніколи не була частиною ані угро-фінських, ані татарських територій. Спільна історія фактично почалася при Петрі Першому. Саме тоді країни, які називались Московією (Московським царством) та Руссю (теперішньою Україною), створили нову країну – Росію.

Після цього почалася фальсифікація історії. Її розпочав Петро І. Для обґрунтування своїх претензій перед Туреччиною на причорноморські степи та Крим, почали проводити лінію одного народу (великоросів, малоросів) із відповідною спільною історією.

По мірі розвіювання міфу про триєдиний народ (росіяни, українці та білоруси) Росія втрачає будь яке історичне право на хоч якусь частину в Європі. Тобто історично є виключно азіатською. Це ніколи не влаштовувало Кремль. Тут ясно. Але неясно, як розпочата Путіним війна, може "виправити" історію. Мабуть, цього ніхто ніколи так і не дізнається.

А тим часом пану Кадирову на день народження подарували "чергове" військове звання генерал-полковника. В черговий раз плюнули своїм військовим в обличчя. Це гарно.

Ніхто зараз не може зрозуміти, для чого Путін влаштував цирк із приєднанням "назавжди" наших областей саме тоді, коли вони поступово звільняються.

У російських мережах всі один одному твердять, як мантри, що Росія "назавжди". Але видно, що самі себе переконують у тому, в що ніхто не вірить. З'явився колективний когнітивний дисонанс.

І тепер вони там вже воюють не за демілітаризацію та денацифікацію України, а із всесвітнім злом: "...схватка с Западом приобретает не только военный, экономический, политический характер, но и религиозный, метафизический". Це так їхні культурні лідери там кажуть. Тобто геть вже показились. Потрібна колективна психіатрія.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"