Якщо коротко, то – приблизно така сама, як і перспектива реального приєднання українських територій до Росії. Тобто ніяка. Процеси вступу України до НАТО і приєднання наших територій до Росії дзеркальні, стартували одночасно, але до фактичного результату скоріш за все не дійдуть. Навіщо тоді це робиться? Є версія, що це просто реалізація якихось домовленостей, про які нам ніхто нічого не каже.

Ну яке може бути НАТО? Там рішення щодо вступу приймається одноголосно. От як буде голосувати, наприклад, Угорщина? Всі ж бачать, що вона – фактичний союзник Росії в цій війні. А що, кудись поділись їх претензії до наших територій на Закарпатті?

Ну, надавлять американці на Угорщину, щоб та погодилась на вступ України до НАТО. Ну вступимо. А далі що? Хтось собі уявляє, що Україна буде захищати Угорщину від якогось нападу? Чи Угорщина буде захищати Україну? Хтось собі може уявити, що наші ЗСУ підуть допомагати угорцям, якщо, наприклад, на них нападе якась там Північна Корея? Як ми можемо допомагати тим, хто виступав і виступає в підтримку нашого нападника?

НАТО в першу чергу є інструментом контролю США над країнами НАТО. Але ж США і так Україну повністю контролюють.

Проте і Україні вступ до НАТО також точно не потрібен. Якщо б США хотіли, то ніхто б на нас не нападав. Але ж вони отримують вигоду від нашої війни. Вирішують свої політичні задачі. А якщо Україна буде в НАТО, то і тоді, якщо для США буде вигідно, то знайдуть спосіб не вступати на наш захист. З точки зору захисту, вступ до НАТО для України – фікція.

І без НАТО Україна буде отримувати допомогу, якщо це буде іншим вигідно. А якщо буде невигідно, то і ніяке членство ніде не допоможе.

Тобто, теоретично вступ України до НАТО - можливий, а практично - ні.

Єдина гарантія для України – тільки сама Україна. Її потужність, збройні сили, економіка. Велика Україна – ось гарантія безпеки. Туди і треба рухатись.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"