На Росії оголосили, що приєднали різні наші території, навіть і ті, яких в них немає по факту. При цьому додали, що будуть їх ще "визволяти". Дивно, чому не оголосили про приєднання ще і Києва зі Львовом. Тут, мабуть, фантазії не вистачило. Могли б і далі піти – "приєднали" б і Варшаву, Прагу, тощо. Щоб вже все заразом і відсвяткувати на Червоній Площі.

При цьому Путін кричить, що приєднали назавжди. Закликає до переговорів, але анексію обговорювати взагалі не хоче. Про що хоче переговорюватись – не уточнив.

Зеленський каже, що ми будемо продовжувати все визволяти. А переговори із Росією не будемо вести взагалі, поки Путін живий або його хтось не стягне з престолу.

Також Зеленський оголосив про похід України в НАТО за прискореною процедурою. Але саме НАТО нас миттєво знову послало вдалечінь. Сказали, що розглядати питання приєднання України "не на часі". Проте заспокоїли: будуть продовжувати давати зброю, щоб ми визволяли свої території.

Судячи з риторики політиків – війна у нас буде вічна. Бо ніхто ні про що домовлятись не буде. А будемо воювати. Але і воювати також обмежено, то те ж НАТО каже, що не хоче сильно дратувати Росію, щоб не вступити з нею у відкритий конфлікт.

Одночасно керівник Головного управління розвідки Міноборони Буданов висловив впевненість, що активні бойові дії в Україні незабаром закінчаться. Такий оптимістичний прогноз він озвучив в ефірі телемарафону у п'ятницю, 30 вересня.

Тобто бачимо, що триндять всі. Але відчувається, що реалізуються якісь домовленості, про які простим людям ніхто нічого не каже. А потім політики хочуть, щоб народ їм вірив.

Для нас погано те, що українська влада розповідає тільки про війну. А про розвиток української економіки і про реформи навіть і не триндить. Раніше хоч язиком ляпали в цьому напрямку, але нічого не робили. Тепер і це перестали робити.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"